Abbenbroekweg 40 : Abbenbroekweg 40, 3086 GB Rotterdam, Netherlands


Beschikbare details van Abbenbroekweg 40 :




Naam: Naam

Abbenbroekweg 40

Adres: Adres

Abbenbroekweg 40, 3086 GB Rotterdam, Netherlands

Capaciteit: Capaciteit

10 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Gemeente Rotterdam

Contact: Contact

+31 10 267 1625

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen op kenteken

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen


Prijzen bij Abbenbroekweg 40

1h (Ma-Za 9:00-23:00; Zo 12:00-23:00) ➜ EUR 2.24
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Rotterdam

Over Abbenbroekweg 40 :

Abbenbroekweg 40 is een parkeerlocatie aan Abbenbroekweg 40, 3086 GB Rotterdam, Netherlands in Rotterdam, Zwitserland. Er zijn 10 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+31 10 267 1625


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Abbenbroekweg 40:

Melissantstraat 184

Melissantstraat 184, 3086 XP Rotterdam, Netherlands
0.02 km afstand

Meer lezen
Melissantstraat 187

Melissantstraat 187, 3086 XE Rotterdam, Netherlands
0.02 km afstand

Meer lezen
Abbenbroekweg 32

Abbenbroekweg 32, 3086 GB Rotterdam, Netherlands
0.03 km afstand

Meer lezen
Melissantstraat 184

Melissantstraat 184, 3086 XP Rotterdam, Netherlands
0.03 km afstand

Meer lezen
Abbenbroekweg 46

Abbenbroekweg 46, 3086 GB Rotterdam, Netherlands
0.03 km afstand

Meer lezen
Melissantstraat 179

Melissantstraat 179, 3086 XE Rotterdam, Netherlands
0.03 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Abbenbroekweg 40 is gevestigd op Abbenbroekweg 40, 3086 GB Rotterdam, Netherlands, Rotterdam. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Za 9:00-23:00; Zo 12:00-23:00) ➜ EUR 2.24
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Abbenbroekweg 40 biedt 10 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Abbenbroekweg 40 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Abbenbroekweg 40 wordt beheerd door Gemeente Rotterdam.

Telefoon: +31 10 267 1625

.


Meer parkeren in Rotterdam Routebeschrijving Delen